kontakt - nawiążmy współpracę!

Biuro Handlowe:

ul. Śrutarska 37
43-400 Cieszyn

Dane kontaktowe:

e-mail: info@ekko.com.pl
tel.: 795 903 456
fax: 33 852 08 04

Właściciel marki :

cdmedia
ul.Sejmowa 8
43-400 Cieszyn

 

Jeżeli prowadzisz sklep z chemią gospodarczą, hurtownię, studio detailingu, firmę sprzątającą, albo jesteś product managerem sieci handlowej – zapraszamy Cię do współpracy. Wspólnie znajdziemy w naszej szerokiej ofercie produkt z mikrowłókna, który spełni oczekiwania Twoje i Twoich Klientów.  Również w przypadku, gdy poszukujesz ściereczki czy ręcznika z mikrowłókna innego niż te oferowane przez nas, możemy wykonać praktycznie każdą ściereczkę z mikrofibry ściśle według Twojej specyfikacji.

Na Twoje życzenie możemy opakować nasze ściereczki zgodnie z dostarczoną przez Ciebie  charakterystyką. Wykonujemy również branding na ręcznikach i ściereczkach oraz doradzamy w tym zakresie naszym Klientom. Większość ściereczek z mikrofibry dostępnych w naszej ofercie  jest bez naszych oznaczeń firmowych, co pozwala Klientom także na samodzielne znakowanie ich swoją marką.

Oferujemy fachowe doradztwo w doborze produktów z mikrofibry oraz indywidualne podejście do każdego z naszych Klientów. Skontaktuj się z nami już dziś i przekonaj się, jak nasze produkty oraz współpraca z nami mogą zmienić Twój biznes. 

Nawiążmy współpracę – czekamy na Twój telefon lub e-mail!

UWAGA! Prowadzimy wyłącznie sprzedaż hurtową produkowanych przez nas ściereczek oraz ręczników z mikrofibry. W celu zakupu mniejszej ilości ściereczek z mikrofibry zapraszamy Państwa na stronę rekomendowanego sprzedawcy: www.expleo.pl, gdzie po użyciu w koszyku kodu „ekko10” otrzymają Państwo rabat 10% na wszystkie nasze ścierki i ręczniki z mikrofibry.