Produkcja mikrofibry na zamówienie

Zamów produkcję mikrofibry dla siebie

Oprócz ściereczek z mikrofibry dostępnych w naszej stałej ofercie, zajmujemy się także produkcją ściereczek z mikrowłókna według specyfikacji dostarczonej przez Klienta. Jeżeli nie znają Państwo  szczegółów technicznych interesujących Was produktów z mikrofibry, to jesteśmy w stanie wyprodukować konkretny materiał z mikrofazy na podstawie dostarczonej próbki. 

Możemy również doradzić Państwu jaki rodzaj mikrofibry najlepiej sprawdzi się przy przewidywanym przez Państwa zastosowaniu. Doświadczenie pozwala nam także na zaprojektowanie produktu z mikrofibry dla zadanego zastosowania, nakładu oraz budżetu.

Produkty z mikrofibry to nie tylko ściereczki, choć właśnie ścierki stanowią większość wytwarzanych przez nas wyrobów z mikrowłókna. Na przestrzeni lat, na zamówienie naszych klientów, z powodzeniem produkowaliśmy także rękawice, ręczniki, wkłady do mopów czy pady polerskie z mikrofibry. 

Wieloletnie doświadczenie i liczne wdrożenia produktowe zwieńczone sukcesem są gwarancją powodzenia naszych wspólnych projektów!

Zleć produkcję mikrowłókna i dopasuj poniższe parametry:

Pakowanie, branding i labeling mikrofazy:

Nasza firma zajmuje się nie tylko produkcją samych ściereczek z mikrofibry na zamówienie, ale również jest w stanie dostarczyć Państwu gotowy, zapakowany produkt. Służymy radą i pomocą na etapie projektowaniu opakowania ściereczki jak również personalizacji produktu według Państwa potrzeb.

Na życzenie Klientów dokonujemy także brandingu i pakowania ściereczek z mikrofibry znajdujących się w naszej stałej ofercie. Pozwala to Państwu zaoferować swoim Klientom ścierkę czy ręcznik z mikrowłókna własnej marki bez konieczności składania zamówienia w ilościach wypełniających niezbędne minimum produkcyjne.

Prowadzimy również doradztwo w zakresie znakowania ściereczek z mikrofibry. Na Państwa życzenie na zamówionych mikrowłóknach możemy wykonać hafty, nadruki czy naszyć metki.

Jeżeli są Państwo zainteresowani zleceniem produkcji mikrofibry, to zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania.

Skontaktuj się z nami

biuro handlowe
ul. Śrutarska 37
43-400 Cieszyn
e-mail: info@ekko.com.pl
tel.: 795 903 456
fax: 33 852 08 04